Drobečková navigace

Úvod > Profil

Profil

 Firma Jiří Tauš zahájila svoji činnost v oblasti nápojových automatů v roce 1994. Těžiště podnikání bylo především v sekci malých kancelářských automatů Fountain, včetně kvalitních služeb a bohatého sortimentu instantních nápojů. V průběhu času a především na základě požadavků trhu jsme postupně rozšířili svoji činnost na prodejní automaty nápojové a  potravinové, dále watercoolery, sodobary, kávovary na zrnkovou kávu a obalové materiály.

Specializujeme se především na oblast Karlovarského kraje. V Karlových Varech je i sídlo firmy. Zabezpečujeme rychlé a kvalitní služby mimo jiné sloužící k zajištění  dodržování pitného režimu, rychlé občerstvení  (balené potraviny, balené chlazené nápoje, cukrovinky apod.) - jak pro zaměstnance firem a podniků, tak pro návštěvníky různých institucí (školy, nemocniční zařízení, pojišťovny a řady státních organizací).

Jsme schopni pokrýt poptávku v široké oblasti vlastního prodeje, pronájmů a provozování, zajištění široké nabídky kvalitních směsí do nápojových automatů - instantní + zrnkové kávy, čokolády, smetany, čaje, polévky. kelímky i produktů do automatů potravinových.

Náš tým vám zajistí kvalitní servis, poradenské služby a v případě zájmu speciální nabídku přímo pro vás. Naším cílem  je spokojenost zákazníka.

 

 

 

 

 

Poptávka, servis

Telefon: 353 235 102

Fax: 353 231 093

Mobil: 602 407 198

E-mail: taus.automaty@volny.cz

 


Ochutnejte kávu od nás!

www.fountain.cz

 


 

Obalové materiály


Obalové materiály

18. 7. Drahomíra

Zítra: Čeněk

 

Profil

Firma Jiří Tauš zahájila svoji činnost v oblasti nápojových automatů v roce 1994.

čtěte dále

 


Zajímavosti

Pití kávy prý odpovídá typu osobnosti i sexualitě člověka.

čtěte dále

Nápojové automaty