Drobečková navigace

Úvod > Automaty > Kancelářské

Kancelářské

Intenso Classico - klasické espreso s bohatou pěnou. Intenso Forte - velmi silné espresso s bohatou pěnou. Intenso Arabica - pravá 100% arabica, káva pro pravé znalce.

PRIMA BAR

5 druhů káv Káva v kapslích ( systém POD ) Jednoduché ovládání a snadná výměna kapsle - odpadá nepraktické a mnohdy pracné vyklepávání spařené kávy z páky kávovaru… Tlak 18 barů Pára na přípravu cappuccina Horká voda (např. na přípravu čaje) Hodí se všude tam, kde chcete připravit výbornou kávu espresso a mít s touto přípravou co nejméně práce.

FOUNTAN CF 4

Automat pro 4 náplně, nádrž na vodu je na 48 šálků.

RAPSODY OFFICE

  Moderní design k přenesení pohostinnosti, vřelosti a profesionality   Výběr ze šesti nápojů:     malá černá káva (piccolo)     velká černá káva     malá káva s mlékem     velká káva s mlékem     cappuccino     čokoláda   Patentovaný rychlý mixovací systém na instantní nápoje   Průměrný čas potřebný k přípravě cappuccina: 20 vteřin   Připraven pro možnost připojení mincovníku

FOUNTAIN CREAMY

Jednoduchý, vysoce kvalitní a kompaktní Káva s pěnou stisknutím jediného tlačítka Volba mezi malým (piccolo) a běžným šálkem Široký výběr až 35 druhů nápojů Dávkování porcí podle individuální chuti Jednoduché používání Snadná údržba Vhodný všude tam, kde lze nabídnout teplé nápoje vysoké kvality - kávy, čaje, čokolády, speciality Na jedno naplnění nádrže dokáže obsloužit najednou i 33 osob.

BRIO 250

Jednoduchá instalace, provoz i údržba. Moderní design, vhodný do každého prostředí. Malý automat s velkým výběrem nápojů (druhy kávy, čokolády a čaje) a se zásobou 200 kelímků. Brio nabízí zaručenou kvalitu za přijatelnou cenu.

COLIBRI

Plně automatizovaný stolní nápojový automat na výdej teplých nápojů se zásobníkem na 170 kelímků a půdorysem pouze 410 x 490 mm. Model Colibri je jedinečný svými rozměry, díky nimž je vhodný do kanceláří, čekáren, menších společností.........

 

 

 

 

Poptávka, servis

Telefon: 353 235 102

Fax: 353 231 093

Mobil: 602 407 198

E-mail: taus.automaty@volny.cz

 


Ochutnejte kávu od nás!

www.fountain.cz

 


 

Obalové materiály


Obalové materiály

12. 6. Antonie

Zítra: Antonín

 

Profil

Firma Jiří Tauš zahájila svoji činnost v oblasti nápojových automatů v roce 1994.

čtěte dále

 


Zajímavosti

Pití kávy prý odpovídá typu osobnosti i sexualitě člověka.

čtěte dále

Nápojové automaty