Drobečková navigace

Úvod > Automaty > Prodejní nápojové

Prodejní nápojové

FASHION

Fashion je automat s novým poutavým designem pro výdej teplých nápojů. Vynikající možnost pro všechny příležitosti. Elegantní  vzhled zaručuje dokonalé sladění s prostředím moderních interiérů administrativních budov, zdravotnických zařízení, hotelů i čerpacích stanic.

FAS PERLA HP

je novinkou na českém trhu. Jedná se o nápojový automat s novým poutavým designem pro výdej teplých nápojů. Elegantní vzhled zaručuje dokonalé sladění s prostředím moderních interiérů administrativních budov, zdravotnických zařízení, hotelů i čerpacích stanic. Jedná se profesionální nápojový automat s velkou kapacitou.

FASHION UP

Fashion UP se dodává se ve dvou verzích: verze INSTANT: instantní káva a ostatní instantní nápoje verze ESPRESSO: zrnková káva a ostatní instantní nápoje  Tento nový model má několik základních inovací: 2 prosvětlené panely s možností umístění vlastní reklamy flash technologii umožňující jednoduchý update systému možnost naprogramování různých teplot pro jednotlivé nápoje tříbodové zamykání stroje s programovatelným zámkem možnost nastavení výdejního prostoru na 3 různé velikosti kelímku servisní klávesnice jednoduše přístupná uvnitř stroje kapacita 600 kelímků Možnost propojení s cukrovinkovým automatem Fast Velmi jednoduchá údržba

SAGOMA

Sagoma Luce Eco splňuje veškeré představy moderního stroje. Příznivá cena a nízké náklady Vás okamžitě uspokojí. Věříme, že tento stroj si Vás získá především svým přitažlivým designem a rychlou obsluhou. Nyní si můžete vybrat i ze dvou barevných provedení nápojového automatu.

 

 

Poptávka, servis

Telefon: 353 235 102

Fax: 353 231 093

Mobil: 602 407 198

E-mail: taus.automaty@volny.cz

 


Ochutnejte kávu od nás!

www.fountain.cz

 


 

Obalové materiály


Obalové materiály

22. 5. Emil

Zítra: Vladimír

 

Profil

Firma Jiří Tauš zahájila svoji činnost v oblasti nápojových automatů v roce 1994.

čtěte dále

 


Zajímavosti

Pití kávy prý odpovídá typu osobnosti i sexualitě člověka.

čtěte dále

Nápojové automaty