Drobečková navigace

Úvod > Suroviny > Zrno

Zrno

SUPRACAFE

Káva Supracafé Círculo de Oro je pečlivě vybraná kolumbijská káva Supremo, velikost 17-18, z jihozápadu Kolumbie - 100% Arabica. Směsy odrůd Tipica a Bourbon jsou vybírány exkluzivně pro Supracafé společenstvím pěstitelů kávy v Kolumbii. Pěstováním ve výškách okolo 1800 m.n.m., ručním sběrem a mokrou metodou zpracování kávy si Supracafé Círculo de Oro získává nezaměnitelnou chuť a kvalitu. Čerstvě upražená káva je zabalena do pytle s inertním prostředím a jednosměrným ventilem pro zajištění odvodu plynů. Naše káva je od sklizně až po přípravu vždy čerstvá, chutná a v prvotřídní kvalitě.   Káva má příjemně nakyslý počátek s plynulým přechodem do hořkosti. Její chuť je plná a krémová. Vzhledem ke 100% obsahu kávy Arabica má káva nižší obsah kofeinu - okolo 1,5%.

ESPRESSO MONACO

Zrnková káva 100% arabica. Pražena speciálně na italský způsob, určená pro přípravu kávy ve strojích na espresso. Plné a intenzivní chuti s nezaměnitelnou vůní kávy Dallmayr

INTENSO ARABICA

INTENSO ARABICA 1000g  Káva pro opravdové labužníky a milovníky kávy. 100% Arabica, pražená podle nejlepší italské receptury. Její chuť oceníte především při přípravě espressa. Vhodná pro chvíle, kdy si kávu chcete opravdu vychutnat.

INTENSI CLASSICO

INTENSO CLASSICO 1000g  Pravá italská káva vhodná pro přípravu espressa. Středně silná, hořká s charakteristickou vůní.

NOIR

Zrnková káva Noir cafe v poměru 80% arabica a 20% robusta vytváři lahodnou chuť a pestrou krémovou pěnu. Káva svojí kvalitou a chutí překvapí každého!

SUPRACAFE ESPRESSO

směs 8 Arabik ze střední a jižní Ameriky. Její chuť je středně až hodně hořká, přičemž si káva zanechává velký chuťový potenciál. Vzhledem k odrůdě je kávu možné díky nižšímu obsahu kofeinu pít vícekrát denně.

KÁVA COSTA RICA

 Káva Costa Rica.  Arabika z nadmořských výšek nad 1500 m. Káva má nenapodobitelnou chuť - jemnou, hedvábnou a přitom bohatou, lehce kyselou s robustním vzhledem.

KÁVA BRASILIE

 Káva Brasilie.  Tato káva je odborníky považována za nejlepší brazilskou kávu. Je pěstována ze starých odrůd káv Bourbon. Vyznačuje se sladkým čokoládovým nádechem.

KÁVA GUATAMELA

 Káva Guatemala.  Arabica z jižních vulkanických svahů z různé nadmořské výšky. Silně pražená káva rozvíjí své sladké, ovocné, a téměř vždy kořenité chuťové nuance, někdy s kouřovým charakterem.

KÁVA COLUMBIE

 Káva Columbie.  Kolumbijská káva má jedno z nejsilnějších aroma. Zrno je jemné a uhlazené, nápoj je ovocně vonící s velmi bohatou, smetanovou chutí a příjemnou zbytkovou chutí.

Poptávka, servis

Telefon: 353 235 102

Fax: 353 231 093

Mobil: 602 407 198

E-mail: taus.automaty@volny.cz

 


Ochutnejte kávu od nás!

www.fountain.cz

 


 

Obalové materiály


Obalové materiály

18. 7. Drahomíra

Zítra: Čeněk

 

Profil

Firma Jiří Tauš zahájila svoji činnost v oblasti nápojových automatů v roce 1994.

čtěte dále

 


Zajímavosti

Pití kávy prý odpovídá typu osobnosti i sexualitě člověka.

čtěte dále

Nápojové automaty