Drobečková navigace

Úvod > Zajímavosti

Zajímavosti

Pití kávy prý odpovídá typu osobnosti i sexualitě člověka

O sebevědomí, stresu a sexuálním životě člověka můževypovídat i pití kávy. Podle psychologů Judi Jamesové a Jamese Moora totiž ikonzumace tohoto nápoje koreluje s osobnostními rysy a může tudíž poskytnoutnonverbální klíče těm, kteří v nich umějí číst. Že někdo dává přednost silnémuespresu bez cukru a jiný nedá dopustit na latté má totiž hlubší význam.

Milovníci espresa bývají často náladoví, otrlí a tvrdě pracující. Majítendenci šéfovat a zvládat rychlé úkoly. Mají ale rádi také ztřeštěné věci, vnoci rádi flámují a jedou na maximum. Mohou být zkušenými, vzrušujícími asuverénními milenci, ale rozhodně nejsou neochvějně věrní. Espreso je vkonzumaci kávy to, co cigareta bez filtru pro kuřáky.

Minimalisty jsou ti, kdo volí černou kávu bez ničeho, nemají rádi ozdůbky ake světu přistupují přímočaře. Bývají tiší a náladoví, ale také velmi náchylníke krátkodobým výbuchům extroverze. Jsou složití, ale jinak vděční partneři.

Káva latté stojí nejčastěji před metrosexuály a milovníky plyšovýchmedvídků, jsou velmi rádi milováni a velmi vřelí, ale problém u nich je, že sečasto projeví jejich zbrklost a nezralá část osobnosti.

Cappuccino si dopřejí extrovertní optimisté, jsou velmi výřeční, ale nemajírádi detaily a mají rádi materiální věci, ačkoli jimi nemusejí být posedlí.Umějí si velmi užívat sex, jsou smyslní, ale nenápaditý partner je začne velmirychle nudit.

Kdo má hrůzu z kávy je ještě dítětem

Milovníci instantní kávy jsou radostní, upřímní, rádi se smějí a žijí namaximum. Na druhou stranu jsou ale méně odvážní v práci, nemají rádi snobství adomýšlivost. Při sexu si klidně nechají ponožky na nohách.

Na osoby konzumující kávu bez kofeinu se sójovým mlékem si musejí dávatpozor ti, kterým vadí milenec vybíravý, malicherný a upejpavý. Navíc bývajíelitářští, nároční, dost často chtějí to, co mít nemohou, a často také skrývajísvé pravé já.

Frappé jsou trochu módou posedlí konzumenti. Dělají vše povrchně a jenjednou, často zbožňují celebrity a kopírují je. Styl je pro ně důležitější nežpodstata, a platí to i v posteli. Takže jejich vztah trvá stejně dlouho jakovypití oblíbeného poháru.

Neméně příznivě mluví Jamesová a Moore o lidech, kteří se kávy děsí. Kdo máhrůzu z kávy, má většinou hrůzu i ze života. Pokud někoho děsí chuť kávy, pakje ještě stále dítětem.

Ale Jamesová a Moore varují, že jejich popis neznamená, že když tu a tam člověk upustí od své oblíbené kávové pochoutky a vyzkouší třeba latté, frappéči cappuccino, lze ho hned hodnotit podle výše zmíněných charakteristik. Ty setýkají pouze těch, kteří uvedené nápoje silně preferují, když dostanou chuť nakofein.

 

 

 

 

 

Poptávka, servis

Telefon: 353 235 102

Fax: 353 231 093

Mobil: 602 407 198

E-mail: taus.automaty@volny.cz

 


Ochutnejte kávu od nás!

www.fountain.cz

 


 

Obalové materiály


Obalové materiály

22. 5. Emil

Zítra: Vladimír

 

Profil

Firma Jiří Tauš zahájila svoji činnost v oblasti nápojových automatů v roce 1994.

čtěte dále

 


Zajímavosti

Pití kávy prý odpovídá typu osobnosti i sexualitě člověka.

čtěte dále

Nápojové automaty